Oyun Duyuruları

Post has published by kaptankaplan
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Anahtar yönetici
  Member since: 22 Ocak 2021

  Playground Games, geliştirmekte olduğu Forza Horizon 5’in araç seslerini nasıl kaydettiğini gösterdi. Forza Horizon’un YouTube kanalından paylaşılan video, oyunun çok gerçekçi seslere sahip olacağını gözler önüne seriyor. Ayrıca bu videoda, oyundaki bazı araçları da görmüş oluyoruz.
  ABD merkezli teknoloji devi Microsoft’un yayınladığı popüler yarış oyunu serisi Forza Horizon’un en son oyunu Forza Horizon 5 ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Oyunun geliştiricisi Playground Games, Forza Horizon serisinin resmi YouTube kanalından paylaştığı bir videoda, yaklaşmakta olan oyundaki otomobil seslerinin nasıl olacağını gösterdi. Görünen o ki şirket, oyunculara en gerçekçi deneyimi sunmak için elinden geleni ardına koymuyor.

  Forza Horizon 5 ile ilgili paylaşılan son video, otomobil tutkunlarının kulaklarının pasını silecek türden. Çünkü geliştirici ekip, bu videoda BMW’den Toyota’ya kadar pek çok markaya ait aracın oyundaki seslerinin nasıl duyulacağını tek tek gösteriyor. Ayrıca bu video sayesinde, Forza Horizon 5’te yer alacak araçların neler olacağına dair de ufak bir bakış atmış oluyoruz.

  YouTube video

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

You must be logged in to reply to this topic.