Satın Alma Süreci

Post has published by kaptankaplan

Neden yeni bir sisteme geçmek zorunda kaldık ?

Gta’ya gelen son güncellemeden sonra artık metodunuz ne kadar güvenli olursa olsun günlük kazandığınız para miktarı belli bir seviyenin üzerinde ise anti-cheat üzerinden direk ban yiyorsunuz. Bizde bu durumdan dolayı yeni bir sistem üzerinde çalışıyorduk ve bir kredi sistemi ekledik. Satın aldığınız andan itibaren modumuz sizlerle özel olarak ilgilencektir.

 

 

~ 1. Adım ~

Satın almak istediğiniz paketi seçip satın aldıktan sonra size verilen ürün kodu ile whatsapp numaramızdan yada dilerseniz instagram hesabımızdan bizlerle iletişime geçmeniz gerekiyor.

 

~ 2. Adım ~

Bizlerle iletişime geçtikten sonra, GTA hesabınıza girip 50 Milyon Para ve paketin içerisinde bulunan Level ve Unlocklar yapılacaktır. Satın almış olduğunuz paranın kalanı, yeni güvenlik sisteminden dolayı hesabınıza her 24 saatte bir 50’şer Milyon olarak eklenecektir. Kalan paranızı her 24 saatte bir, yada dilerseniz paranız bittikçe bize yazıp talep edebilirsiniz.

 

~ 3. Adım ~

Kalan paranızın takibini sistemimiz üzerinden biz yapıyor olacağız. Eğer kendiniz de ne kadar paranız kaldığını görüntülemek isterseniz sitemize kayıt olup, kullanıcı adınızı bize iletmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde sitemizin sağ üst köşesindeki cüzdan bölümünden kalan kredinizi kontrol edebilirsiniz.

 

Not : İşlem süreci ile alakalı anlamadığınız yada kafanıza takılan bir soru var ise bize sormaktan çekinmeyin sizlere yardımcı olmak için buradayız. 🙂

%d blogcu bunu beğendi: