Kaptan Kaplan
Skip

Satın Alma Süreci

Post has published by kaptankaplan

Neden yeni bir sisteme geçmek zorunda kaldık ?

Gta’ya gelen son güncellemeden sonra artık metodunuz ne kadar güvenli olursa olsun günlük kazandığınız para miktarı belli bir seviyenin üzerinde ise anti-cheat üzerinden direk ban yiyorsunuz. Bizde bu durumdan dolayı yeni bir sistem üzerinde çalışıyorduk ve bir kredi sistemi ekledik. Satın aldığınız andan itibaren modumuz sizlerle özel olarak ilgilencektir.

 

 

~ 1. Adım ~

Satın almak istediğiniz paketi seçtikten sonra size verilen ürün kodu ile whatsapp numaramızdan yada dilerseniz instagram hesabımızdan bizlerle iletişime geçmeniz gerekiyor.

 

~ 2. Adım ~

Modumuz sizlerden sitemize kayıt olmanızı ve kullanıcı adınızı atmanızı isteyecektir. Bu işlem satın aldığınız paketteki parayı, sitemizdeki hesabınıza kredi olarak eklemek için gerekli olacak.

 

~ 3. Adım ~

Krediniz sitemizdeki hesabınıza eklendikten sonra Gta hesabınıza girip ilk 50M transferi ve satın aldığınız paket içerisindeki  level ve unlock’ları ekleyeceğiz. Paket içerisindeki satın aldığınız level ve unlocklar hesabınıza aynı gün direk geçecektir, ancak paranız yeni güvenlik sisteminden dolayı her 24 saatte bir 50M olarak eklenebilecek.

Kredi çekimlerinizi ister her gün yada dilerseniz paranız bittikçe bizimle iletişime geçip çekebilirsiniz. Her çekiminizde siteye eklenen kredinizden Gta hesabınıza aktardığımız miktar kesilecektir. Kredinizi sitemizdeki hesabınız bölümünden ya da sağ üst köşedeki cüzdan işaretinden kontrol edebilirsiniz.

 

~ 4. Adım ~

Son olarak her kredi çekmek istediğinizde bizlerle instagram yada whatsapp dan iletişime geçip, Gta hesabınızı ve sitemizdeki kullanıcı adınızı atıp kredi çekmek istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Not : İşlem süreci ile alakalı anlamadığınız yada kafanıza takılan bir soru var ise bize sormaktan çekinmeyin sizlere yardımcı olmak için buradayız. 🙂

 

%d blogcu bunu beğendi: