Gta 5 Online Modded Outfits

TÜRKİYE

💳 Online Ödeme      Havale/Eft/Papara

 

OTHER COUNTRIES

Online Payment
29,00

TR

 

Satın aldıktan sonra ne yapmalıyım ?

– Satın aldığınızda size verilen ürün kodu ile whatsapp numaramızdan yada dilerseniz instagram hesabımızdan bizlerle iletişime geçip, seçtiğiniz modlu kıyafetleri bize bildirmeniz yeterli olucaktır. Modlu kıyafetlerimizin tümüne buradan ulaşabilirsiniz.

İşlem süresi nedir ?

– Çalışma saatlerimiz 18:00 ile 01:00 arasıdır. Yani işlem gün içerisinde gerçekleşecektir. İşlemden sonra yapmanız gereken hiçbir şey yok direk oyuna girip kullanmaya başlayabilirsiniz. 🙂

Whatsapp iletişim : 05519423613
İnstagram iletişim : @kaptankaplanofc_

 

ENG

 

What i have to do after purcashe ?

– After the purcashe it will be enough to contract us via our whatsapp number or Instagram account and send us clothes that you selected from here.

What is the processing time ?

– Your product will be ready few minutes after we enter to your account. (Estimated 10-15 minutes.) There is nothing you need to do after the process, you can directly enter the game and start using. 🙂

Whatsapp : 05519423613
İnstagram : @kaptankaplanofc_

Paket İçeriği

💠 Bu paketi satın aldığınızda Gta 5 Online Hesabınıza 5 adet modlu kıyafet eklenecektir.

————————————————————————————————————–

Ban riski nedir

💠 Bizden satın aldığınızda herhangi bir ban yeme riskiniz bulunmamaktadır. Tamamen bize ait yazılımımız ile yapıyor ve kullandığımız methodları sürekli güncel tutuyoruz. Bunun yanı sıra yazılımımızı yalnızca 2 ip den kullanıyoruz bu şekilde de yazılımımız Rockstarın Anti-cheat korumasına yakalanmıyor.

İşlem nasıl yapılıyor

💠 İşlem çok basit, ürünü satın aldıktan sonra oyunu nerden aldıysanız o hesabınızı bizlere instagram yada whatsapp numaramızdan seçtiğiniz kıyafetleri iletmeniz yeterli olacaktır. Direk sistemimiz hallediyor ardından hemen girip harcayabiliyorsunuz.

Related products