Gta 5 Online Dolu Hesap

TÜRKİYE

💳 Online Ödeme      Havale/Eft/Papara

 

OTHER COUNTRIES

Online Payment
349,00

TR

 

Satın aldıktan sonra ne yapmalıyım ?

– Satın aldığınızda size verilen ürün kodu ile whatsapp numaramızdan yada dilerseniz instagram hesabımızdan bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olucaktır.

İşlem süresi nedir ?

– Çalışma saatlerimiz 18:00 ile 01:00 arasıdır. Yani işlem gün içerisinde gerçekleşecektir. İşlemden sonra yapmanız gereken hiçbir şey yok direk oyuna girip harcamaya başlayabilirsiniz. 🙂

Whatsapp iletişim : 05519423613
İnstagram iletişim : @kaptankaplanofc_

 

ENG

 

What i have to do after purcashe ?

– After the purcashe it will be enough to contract us via our whatsapp number or Instagram account.

What is the processing time ?

– Your product will be ready few minutes after we enter to your account. (Estimated 10-15 minutes.) There is nothing you need to do after the process, you can directly enter the game and start spending. 🙂

Whatsapp : 05519423613
İnstagram : @kaptankaplanofc_

Paket İçeriği

💠 Bu paketi satın aldığınızda sizlere, içerisinde Gta 5 Premium Edition bulunan bir Epic Games hesabı verilecektir. Siz hesabı kurduktan sonra hesaba 300 Milyon 200 Level eklenecektir.

————————————————————————————————————–

Ban riski nedir

💠 Bizden satın aldığınızda herhangi bir ban yeme riskiniz bulunmamaktadır. Tamamen bize ait yazılımımız ile yapıyor ve kullandığımız methodları sürekli güncel tutuyoruz. Bunun yanı sıra yazılımımızı yalnızca 2 ip den kullanıyoruz bu şekilde de yazılımımız Rockstarın Anti-cheat korumasına yakalanmıyor.

————————————————————————————————————–

İşlem nasıl yapılıyor

💠 Ürünü satın aldıktan sonra bizlerle instagram yada whatsapp numaramızdan iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hesaplarımız tamamen 0 oldukları için hesapların ilk sahipleri siz oluyorsunuz. Bu nedenle hesabınız size teslim edildiğinde yapmanız gereken online'a giriş yapıp bir karakter oluşturmak. Ardından bizlerle tekrar iletişime geçip, paket içerisinde bulunan para ve leveli hesabınıza talep edebilirsiniz.

Related products