1MR + 400 Level + Unlock + Bunker Unlock

TÜRKİYE

💳 Online Ödeme       Havale/Eft/Papara

 

OTHER COUNTRIES

Online Payment
349,00

TR

 

Satın aldıktan sonra ne yapmalıyım ?

– Satın aldığınızda size verilen ürün kodu ile whatsapp numaramızdan yada dilerseniz instagram hesabımızdan bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Satın aldığınız para sitede hesabınıza kredi olarak eklenecek ve günlük 50M olarak Gta Online hesabınıza talep edebileceksiniz. Leveliniz ve hesabınıza eklenecek olan unlocklar anında hesabınıza geçecektir.

İşlem süresi nedir ?

– Çalışma saatlerimiz 18:00 ile 01:00 arasıdır. Yani işlem gün içerisinde gerçekleşecektir. İşlemden sonra yapmanız gereken hiçbir şey yok direk oyuna girip harcamaya başlayabilirsiniz. 🙂

Günde neden 50M dan fazla çekemiyorum ?

– Gta’ya gelen son güncellemelerden sonra günlük kazandığınız para miktarı yüksek olursa anti-cheat’a yakalanmanıza sebep oluyor. Bundan dolayı günde maximum 50M para çekmenize olanak sunuyoruz. Dilerseniz her gün dilerseniz de paranız bittikçe gelip sitemizdeki kredinizden çekim yapıp oynamaya devam edebilirsiniz.

Whatsapp iletişim : 05519423613
İnstagram iletişim : @kaptankaplanofc_

 

ENG

 

What i have to do after purcashe ?

– After the purcashe it will be enough to contract us via our whatsapp number or Instagram account. Money that you buyed will be added in your site balance and you can make withdraw 50M per day. Your level and unlock will added instantly.

What is the processing time ?

– Your product will be ready few minutes after we enter to your account. (Estimated 10-15 minutes.) There is nothing you need to do after the process, you can directly enter the game and start spending. 🙂

Why i cant withdraw more than 50M per day ?

– After last Gta updates anti-cheat checking your daily earnings in online. If your earnings to high you can get banned. Thats why we add to our site a credit system so you can withdraw your money every day or when you finish your money.

Whatsapp : 05519423613
İnstagram : @kaptankaplanofc_

Paket İçeriği

💠 Bu paketi satın aldığınızda Gta 5 Online Hesabınıza 1 Milyar 400 Level Unlock ve Bunker Unlock Eklenecektir.

————————————————————————————————————–

Ban riski nedir

💠 Bizden satın aldığınızda herhangi bir ban yeme riskiniz bulunmamaktadır. Tamamen bize ait yazılımımız ile yapıyor ve kullandığımız methodları sürekli güncel tutuyoruz. Bunun yanı sıra yazılımımızı yalnızca 2 ip den kullanıyoruz bu şekilde de yazılımımız Rockstarın Anti-cheat korumasına yakalanmıyor.

————————————————————————————————————–

İşlem nasıl yapılıyor

💠 İşlem çok basit, ürünü satın aldıktan sonra oyunu nerden aldıysanız o hesabınızı bizlere instagram yada whatsapp numaramızdan iletmeniz yeterli olacaktır. Direk sistemimiz hallediyor ardından hemen girip harcayabiliyorsunuz. Satın aldığınız para sitemizdeki hesabınıza kredi olarak ekleniyor ve günde 50M olarak çekebiliyorsunuz. Leveliniz ve unlocklarınız hesabınıza aynı gün direkt ekleniyor.

Related products